Designerskie meble – jakość i wykończenie na najwyższym poziomie

10 lipca 2021

Znajdź meble designerskie na https://stfurniture.com/sklep/.

Mieszkania i styl, w jakim je aranżujemy, może dużo powiedzieć o naszym charakterze, ulubionej stylistyce, a także o tym, jak rozumiemy komfort. Klientów już nie satysfakcjonuje propozycja znanych meblarskich sieciówek, w których można kupić standaryzowane meble, wytwarzane w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy, identyczne dla polskich odbiorców, jak i tych z innych krajów świata. Coraz częściej więc poszukujemy mebli, które nie tylko okażą się funkcjonalne, ale też będą podkreślać nasz indywidualizm. Taka jest oferta polskiego studia projektowego Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – nowoczesne meble wyróżniane w Polsce i za granicą

Marka Swallow’s Tail Furniture funkcjonuje od prawie 10 lat i jej sercem jest para wrocławskich projektantów z ponad dwudziestoletnim praktyką. Jednakże jedyne w swoim rodzaju meble oferowane przez studio STF to owoc drobiazgowej pracy całej ekipy pracowników, składającej się z zawodowych rzemieślników, technologów i konstruktorów. Marka Swallow’s Tail z nadzwyczajną dbałością podchodzi do procesu kreowania nowych serii mebli, przeznaczając każdemu z etapów – od pierwotnego pomysłu, przez preparacja prototypu, aż po wybór drewna wysokiej jakości – maksimum pasji. To wyjątkowe dopracowanie najdrobniejszych detali kolejnych nowych projektów powoduje, iż meble studia Swallow’s Tail Furniture charakteryzują się w zasadzie perfekcyjnym wykończeniem. Nie powinno być więc zaskoczeniem, że produkty tej marki zdobyły sporo wyróżnień branżowych i można spotkać je na targach wnętrzarskich w kraju i za granicą (m.in. w Paryżu, w Warszawie oraz w Kolonii).

Minimalistyczne meble z litego drewna studia Swallow’s Tail Furniture – gdzie je kupić?

Każdy mebel Swallow’s Tail Furniture, w tym również meble dla dzieci, można zamówić bezpośrednio na stronie internetowej studia. Prócz funkcjonalnych biurek, stołów do kuchni i stolików kawowych, ten producent mebli z drewna oferuje też ławki, krzesła oraz komody, a także drewniane akcesoria do wnętrz (takie jak ramy do luster i tealighty). Warto podkreślić, że należność za zamówienie w Swallow’s Tail Furniture można rozłożyć na wygodne raty. Meble z litego drewna studia STF można zamówić też w salonach meblowych w Europie (m.in. w Wielkiej Brytanii czy w Niemczech) oraz na terenie całej Polski (przykładowo w w Bydgoszczy, w Warszawie bądź w Łodzi).

Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]

You May Also Like