Usługi detektywistyczne – zaufaj profesjonalistom

25 lutego 2020

Usługi detektywistyczne zyskują ostatnio coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw toczących się przed sądem, odszukać bezcenne informacje na temat rodziny, a także pracowników. Doświadczona agencja detektywistyczna oferuje kompleksowe usługi i pozwala na sprawdzenie między innymi wierności małżonka, zasadności wystawienia tzw. L-4, warunków sprawowania opieki nad dzieckiem lub ustalenie źródeł dochodu. Agencje detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z zakresu prawa czy nowych technologii, co pozwala na prostsze pozyskanie cennych danych.

Agencja detektywistyczna – kto zazwyczaj korzysta z jej usług?

Do agencji detektywistycznych zazwyczaj zgłaszają się osoby pragnące dowieść niewierności małżonka i zaprezentować je jako dowód w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się również zlecenia dotyczące ustalenia pobytu małoletniego, który padł ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Obszerne spektrum usług oferowanych przez doświadczone agencje detektywistyczne powoduje, że z ich pomocy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także firmy, które chcą sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste przede wszystkim w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa) lub umów o zakazie konkurencji.

Usługi detektywistyczne – zleć sprawy profesjonalistom

Agencja detektywistyczna posiada specjalistyczne wyposażenie, które pozwala w szybki i skuteczny sposób uzyskać kluczowe informacje. Są to m.in. profesjonalne aparaty, kamery czy lokalizatory GPS. Ich pracownicy mają także doświadczenie w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport przygotowany przez detektywa to niezbity dowód, który można wykorzystać w sądzie.

You May Also Like