Smaczne i piękne dania – dlaczego warto zamówić catering na wesele

22 lutego 2023

Tu sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie catering na wesele w Krakowie.

Imprezy okolicznościowe, będące zwykle ważnym zdarzeniem dla członków rodziny, takie jak chrzciny, śluby czy komunie, od dawna przestały być urządzane w domu wyłącznie dla bliskich krewnych i znajomych. Teraz są to imprezy, na których pojawia się nierzadko ponad stu gości. Jasne jest zatem to, iż jedna osoba nie będzie w stanie samodzielnie ułożyć menu, a później naszykować i dostarczyć posiłki uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli zabawa przewidziane jest na wiele godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też wzięło się spore zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – wyborny obiad, który zachwyci gości

Organizacja zabawy weselnej to silny stres, wywołany licznymi godzinami przeznaczonymi na rozsyłanie zaproszeń, układanie listy gości, wybór ozdób sali i szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też konieczność dostarczenia stosownej ilości napojów i przekąsek podawanych podczas imprezy, a co kluczowe – przygotowanie ciepłego obiadu, który zachwyci gości i zbierze ich wszystkich przy wspólnym stole. na imprezie weselnej powinien mieć wspaniałą oprawę. Goście przecież oczekują tego, aby stoliki były wspaniale udekorowane i poprawnie nakryte, dania były apetyczne i ładnie skomponowane na talerzach, jak również aby obsługa w profesjonalny sposób serwowała gościom następne posiłki. Najwyższy poziom organizacji mogą zapewnić jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych kelnerów, szefów kuchni oraz managerów, obytych w obsłudze imprez zarówno w plenerze, jak i tych urządzanych w salach.

Catering na wesele – z podstawową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Przyjęcia weselne kierują się własnymi normami, nie tylko w sferze aktywności dla gości, lecz też i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe zazwyczaj posiadają ułożoną wstępnie listę sugerowanych dań głównych, przekąsek oraz trunków zgodnych z estetyką wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy albo dostać tę informację nawiązując kontakt z jej przedstawicielem. Klient może zatem osobiście skomponować menu z sugerowanych potraw. Wypada jednakże podkreślić, iż firmy cateringowe są także otwarte na nowe propozycje i nierzadko na życzenie zamawiającego podejmują się przygotowania indywidualnych kompozycji dań.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

You May Also Like