Pokoje w Gdyni – nie tylko hotel

4 marca 2019

Gdynia to jedno z najszybciej rozwijających się miast województwa pomorskiego – z niedużej rybackiej wsi założonej w latach dwudziestych XX wieku w mgnieniu oka przeobraziło się w nowoczesną aglomerację, która przyciąga turystów i inwestorów. Chciałbyś przyjechać na wakacje do Trójmiasta? Sprawdź, co warto zobaczyć i gdzie wynająć pokoje w Gdyni.

Zabytki i pokoje w Gdyni

Jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów punktów w Gdyni jest Skwer Kościuszki. Zwiedzających przyciągają m.in. muzealne okręty – żaglowiec „Dar Pomorza” i niszczyciel „ORP Błyskawica”, jak również Akwarium Gdyńskie, liczne trasy spacerowe, stragany i restauracje. W czasie urlopu w Gdyni należy także pojechać na Kamienną Górę, z której można podziwiać piękną panoramę miasta. Niezapomnianych wrażeń dla turystów z maluchami dostarczy natomiast infobox – nowoczesna budowla z miejscem zabaw oraz wieżą widokową. Chciałbyś przyjechać na kilka dni do Gdyni? Żaden problem! Miasto to posiada bardzo dobrą bazę noclegową obejmującą prywatne pensjonaty, apartamenty i mieszkania do wynajęcia, sieci hotelowe, jak również pokoje gościnne. Czemu warto skorzystać z tej ostatniej propozycji?

Bed and breakfast w Gdyni – atuty

Pokoje gościnne gwarantują turystom prywatność i wysoki komfort, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z prywatną łazienką z kabiną prysznicową, telewizorem, odtwarzaczem DVD, jak również deską do prasowania, żelazkiem oraz czajnikiem na życzenie, pozwolą odpocząć po dniu pełnym wrażeń. Oferta noclegów w wersji bed and breakfast jest dostosowana do potrzeb rodzin z dziećmi, jednocześnie zapewniając domowe i apetyczne posiłki w atrakcyjnej cenie.

You May Also Like