Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

23 kwietnia 2020

Najistotniejsze plusy lotów samolotem, które sprawiły, że tego rodzaju transport zdobył niebywałą popularność, to możliwość dotarcia nawet w bardzo odległe miasta naszego globu, komfort oraz szybkość. Wyjazd, którego elementem jest przelot, łączy się jednakże z pewnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie konieczność dostania się do portu lotniczego – a niemało osób w tym celu musi wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak dużą odległość najwygodniej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te i inne kwestie łączące się z dotarciem na lotnisko własnym samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe linie.

Tani parking w Krakowie – odpoczywaj bez trosk, twój pojazd jest bezpieczny

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą śmiało rozplanować swój wyjazd tak, by do lotniska dojechać prywatnym autem. W Balicach mogą zostawić go na utwardzonym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę pojazdu, toteż w czasie podróży nie muszą oczywiście się o niego martwić. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą ochroniarze, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość rezerwacji na jego stronie www, wobec tego nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca zostawić samochodu. Cały teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest ogromnie ważne podczas silnych opadów deszczu lub śniegu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na asystę jego obsługi

Decydując się na skorzystanie z usług parkingu strzeżonego w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się też licznych ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez trudności. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia sposobność skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt opłaty za parkowanie. Poza tym podróżni mogą liczyć na wsparcie załogi parkingu w nagłych wypadkach, jak np. rozładowany akumulator czy też ubytek powietrza w oponach.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

You May Also Like