Parking przy lotnisku – z myślą o wygodzie podróźnych

13 sierpnia 2020

Po więcej szczegółów o Balice parking skieruj się tu

Podróż samolotem jest popularnym środkiem transportu, wybieranym często przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy dostać się do portu lotniczego. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, ale to generuje problem: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Zostaw samochód pod opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwózkę na lotnisko, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, przykładowo w Balicach koło Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy postawić auto na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – naszego auta pilnuje profesjonalna ochrona, , a pozostawione samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują też inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to razem z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

You May Also Like