Opieka techniczna WordPress – powierz ją specjaliście

24 kwietnia 2023

Aktualizacja WordPress - kliknij w to miejsce po dalsze informacje o tej usłudze.

WordPress, opracowany głównie jako oprogramowanie blogowe, w ciągu kilku lat stał się niezmiernie często wykorzystywanym systemem zarządzania treścią. Dzięki temu, że jest szybki oraz łatwo można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, korzysta się z niego aktualnie do projektowania wielopłaszczyznowych stron firmowych i sklepów e-commerce. Jednakże ten CMS bywa przyczyną kłopotliwych sytuacji, z tej przyczyny istotną i konieczną usługą staje się opieka techniczna nad stroną www.

Z jakiego powodu należy powierzyć opiekę nad stroną www ekspertowi?

Utrzymanie strony www na obowiązującej edycji systemu zarządzania treścią jest bez wątpienia podstawą jej bezpieczeństwa. Nagminnie jednakże firmy po postawieniu strony zaniedbują okresowe wdrażanie nowych edycji CMS-a czy aktualizacji stosowanych dodatków, przez co narażają witrynę na infekcję przez wirusy lub ataki hakerskie. Ponadto, pomimo że WordPress jest całkiem prostym CMS-em, jego aktualizacja może skutkować nieprzewidzianymi kłopotami z należytym funkcjonowaniem strony czy sklepu. Tym samym ważne jest, żeby czynność tę realizowała zawsze osoba obeznana z WordPressem, a jeżeli nie mamy w firmie oddziału informatycznego, trzeba polecić aktualizację WordPressa zewnętrznemu profesjonaliście.

Opieka techniczna nad stroną www – usługa dla dużych i małych firm oraz blogerów

Usługa opieki nad stroną to oferta kierowana głównie do odbiorców biznesowych, zarówno niewielkich jak i dużych przedsiębiorstw, którzy troszczą się o wydajne i ciągłe funkcjonowanie ich strony oraz ochronę jej baz danych i zasobów. Usługa ta potrzebna jest także freelancerom oraz blogerom utrzymującym własne strony internetowe. W podstawowym dostępnym pakiecie znajduje się przeprowadzenie aktualizacji WordPressa, usuwanie skutków zawirusowania oraz wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są też przeróżnego typu monitoringi (między innymi zmian treści, logowań użytkowników oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

You May Also Like