Opieka nad grobem

1 sierpnia 2022

Opieka nad grobami Kraków - usługa dostosowana do waszych potrzeb.

Wygląd pomników naszych bliskich jest wyrazem naszej pamięci. Często niestety nie mamy chwili, by się nimi zająć – także, jeśli pomniki położone są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Największe problemy zaczynają się natomiast, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to na szczęście, że groby muszą pozostać brudne – doskonałym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Opieka nad grobami zyskuje zainteresowanie

Na taką pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo spotkać także ludzi na emeryturze, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mają siły. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują także inne usługi, czyli montaż ławek oraz pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia napisów.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, które będziemy musieli zapłacić osobom czuwającym nad nagrobkami naszych bliskich są bardzo zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od zakresu pomocy – gdy wybieramy jedynie pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Gdy jednak chcielibyśmy, by firma sprzątała nagrobek co trzydzieści dni, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem rzędu czterystu złotych rocznie. Pamiętajmy, że koszty uzależnione są także od rozmiarów grobów, zaś najdroższe będzie czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

You May Also Like