Meble ze stali nierdzewnej – niezastąpione w gastronomii

25 kwietnia 2019

W gabinetach medycznych lub kosmetycznych, zakładach wytwarzających artykuły spożywcze i w kuchniach niezmiernie ważne jest zachowanie maksymalnej czystości. To wymusza nie tylko zastosowania restrykcyjnych procedur i użycia środków odkażających, ale też właściwego wyposażenia. Meble oraz przybory użytkowane w takich miejscach nie mogą pochłaniać zabrudzeń, a ich powierzchnia powinna pozwalać na łatwe i dokładne czyszczenie oraz odkażanie. tym samym w miejscach, gdzie istotna jest higiena, idealnie zdają egzamin meble ze stali nierdzewnej.

Jakie meble ze stali nierdzewnej stosuje się branży spożywczej?

Meble ze stali nierdzewnej są bardzo często wykorzystywane w przetwórstwie spożywczym, gastronomii oraz piekarnictwie. W zapleczach kuchennych stołówek czy restauracji stosuje się m.in. regały do przechowywania żywności, stoły i blaty. Poza tym warto napomknąć o okapach i zmywakach, jak również różnego typu stojakach stosowanych do wyrastania chleba. Ergonomiczne wykorzystanie lokalu ułatwiają meble ze stali nierdzewnej na zamówienie – uda się z ich użyciem urządzić praktyczną kuchnię nawet na niewielkiej powierzchni.

Meble ze stali nierdzewnej dla medycyny

Planując wymiary mebli ze stali nierdzewnej, producent bierze również pod uwagę wymogi salonów kosmetycznych oraz gabinetów medycznych. Tu największe znaczenie mają stoły i regały umożliwiające sterylne przechowywanie narzędzi oraz środków używanych w trakcie zabiegów. Meble ze stali nierdzewnej spełniają wszystkie wymagania stawiane wobec wyposażenia wykorzystywanego w gabinetach medycznych – umożliwiają utrzymanie higieniczny, są estetyczne i wytrzymałe.

You May Also Like