Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

19 czerwca 2021

Na palacradziwillow.pl znajdziesz korzystną ofertę sali na przyjęcie weselne w Krakowie.

Ślub i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym krewni państwa młodych i ich goście będę pamiętać przez kilka miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeśli młoda para postanowi urządzać przyjęcie dla ogromnej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, jakie przed nią się pojawi, jest wybranie odpowiedniego lokalu na wesele, w którym uczestnicy będą bawić się w ten specjalny dzień w komfortowych warunkach.

Sala na wesele – wybierz kompleksową obsługę

Wybierając miejsce na wesele narzeczeni musi wziąć pod uwagę kilka dość istotnych okoliczności. Na początek musi ustalić liczbę zaproszonych krewnych i znajomych, aby mieć pewność, że w zarezerwowanym domu weselnym bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest także, żeby mieli gdzie tańczyć. Ponadto narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od kościoła położona jest sala weselna i czy dojazd do niej będzie prosty. Jeśli na ślub poproszeni są bliscy i przyjaciele z dalekich krańców Polski, warto szukać lokalu na wesele, w okolicy którego znajduje się bogata sieć hoteli. Ostatnim zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, innymi słowy ułożenie menu, dekoracja sali i znalezienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą pomoc w obszarze całościowej organizacji zabawy weselnej.

Dom weselny dla młodych par z Krakowa i okolicznych miejscowości

Narzeczeni z południa Polski, przede wszystkim z Krakowa i okolic, mogą urządzić przyjęcie weselne w niezmiernie malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela urządzane są od wielu dekad, a każde z nich ma królewską oprawę. Pałac ma cztery pomieszczenia zdolne podjąć ponad setkę gości. Impreza może zostać urządzona też w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim będzie mogło bez mała około 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, iż usytuowany jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegową. Podróż gości po ceremonii do sali weselnej nie będzie więc trwać dłużej niż w przybliżeniu pół godziny.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

You May Also Like