Lokal na imprezę – wybierz ten, który zapewni kompleksowe usługi

2 lipca 2022

Poznaj dalsze szczegóły o sali do wynajęcia w Krakowie.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko zloty integracyjne albo grille dla pracowników i ich bliskich, które mają za zadanie uformowanie głębszych więzi między zatrudnionym i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, by celebrować osiągnięte sukcesy, jak również różne gale dla wspólników biznesowych, szkolenia oraz konferencje. Takie wydarzenia muszą być właściwie przygotowane, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane potem w celu promocji marki.

Jak dobrać miejsce na organizację imprezy firmowej?

Jeśli nie mamy w firmie dużych wnętrz, w których można urządzać bankiet, należy szukać usług wynajęcia sal, które zdołają pomieścić wszystkich podejmowanych gości eventu. Kluczowe jest, żeby miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoją stylistyką do charakteru organizowanego wydarzenia. Prestiżowe bankiety dla akcjonariuszy firmy, podczas których celebrowany jest jej sensacyjny sukces, nie powinny być zorganizowane w pierwszej lepszej sali. Powinno się w takich sytuacjach zaplanować imprezę w wyjątkowym miejscu, które dodatkowo zaakcentuje rangę uroczystości. Natomiast jeżeli na event poproszeni zostaną goście nie rezydujący w najbliższym sąsiedztwie lokalu, powinno się wybrać salę, zlokalizowaną obok rozbudowanej bazy noclegowej, do której można dojechać w kilkanaście minut.

Planowanie imprezy firmowej – zagwarantuj gościom doskonałą obsługę

Planując event firmowy nie można przeoczyć tak ważkiego elementu, jak zapewnienie uczestnikom ciepłych oraz zimnych przekąsek i napojów. Idealnym rozwiązaniem jest zlecenie tego obowiązku doświadczonej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowóz w wyznaczony punkt wybornych dań dla gości, ale również pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie ozdobienie stołów. W trakcie prestiżowych bankietów wskazane jest także zagwarantowanie gościom najlepszej obsługi. Opłaca się zatem szukać usług firm cateringowych mających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne posiłki do stołu oraz doświadczonych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko smaczne, lecz i imponujące wizualnie dania.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

You May Also Like