Łatwa personalizacja i integracja płatności – o sklepach WooCommerce

8 kwietnia 2022

Jesteś zainteresowany pełną ofertą tworzenia sklepu WooCommerce? Nie wahaj się! Wejdź na https://wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Posiadasz firmę i chcesz poszerzyć jej działalność o sklep online? Jeśli posiadasz już stronę firmową na WordPress, ale także jeśli nie dysponujesz żadną stroną internetową i startujesz od zera, sklep WooCommerce jest doskonałym wyjściem.

Czemu opłaca się stworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak dużą popularność zdobyły witryny projektowane z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno zrozumieć fakt, że błyskawicznie pojawiła się wtyczka dająca możliwość na postawienie sklepu internetowego na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo taka nazwę nadano tej wtyczce, ma niemało zalet. Analogicznie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można w prosty sposób spersonalizować z stosując płatne bądź darmowe motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod popularne wyszukiwarki, co sprawia, że łatwiej jest osiągnąć wyższe pozycje w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dać się znaleźć większemu kręgowi odbiorców. Na skutek użycia stosownych wtyczek zwiększa się również elastyczność sklepu. Łatwo można w nim uruchomić bramki płatności i umożliwić użytkownikom zlecenie przelewów za towary m.in. za pośrednictwem Przelewy24.pl czy Transferuj.pl. WooCommerce pozwala także na ewaluacjęwyników sprzedaży (udostępnianie przeróżnego typu statystyk) oraz integrację z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – specjalista zadba o właściwą o semantykę kodu

Tworzenie sklepu WooCommerce zalecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do osobistych preferencji klienta, ale także zadbają o poprawną semantykę kodu sklepu, użycie jedynie niezbędnych, wypróbowanych wtyczek i jego ochronę przed atakami cyberprzestępców. W ramach sklepu WooCommerce eksperci stworzą też blog, na którym szybko można informować klientów o akcjach promocyjnych oraz nowych produktach albo publikować recenzje i poradniki dotyczące oferowanych w sklepie towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

You May Also Like