Kraków Airport Taxi – transport z lotniska

11 października 2018

Na ruchliwych lotniskach złapanie taksówki może okazać się dużym wyzwaniem. Jeśli jeszcze zwiedzający czy mieszkańcy danego miasta z pewnością się z tym uporają, to przedsiębiorcy mogą mieć poważne problemy – ich wizyta w danym miejscu jest często bowiem zaplanowana z ogromną dokładnością. Warto więc zawczasu pomyśleć o przewozie po mieście. Firmy oferujące tego typu usługi działają w wielu miejscowościach z dużymi portami lotniczymi – między innymi w Warszawie, Łodzi bądź w Krakowie. Powinniśmy jednak dodać, że takie przedsiębiorstwa odznaczają się nie tylko opcją zarezerwowania taksówki na daną porę – posiadają poza tym mnóstwo innych zalet. Dlaczego zatem warto wybrać taksówkę Kraków Airport Taxi?

Ekskluzywne Kraków Airport Taxi

Atutem usługi Kraków Airport Taxi okazuje się także klasa aut – firma ją proponująca stosuje jedne najbardziej luksusowych wersji Mercedesa i innych uznanych marek aut. Ogromne znaczenie ma także fakt, że wybierając tę opcję transportu nie musimy dzielić miejsca z innymi pasażerami – samochód podstawiony jest tylko dla nas oraz kontrahenta w interesach. Warto napisać też o tym, iż pasażerowie Kraków Airport Taxi mogą podróżować nie tylko po Krakowie – dostępne jest wszak zarezerwowanie trasy do innych miejscowości w regionie oraz poza nim.

Ile wydamy na Kraków Airport Taxi?

Podróże do najpopularniejszych Business Parków i siedzib spółek, rozmieszczonych na terenie stolicy Małopolski, klientów Kraków Airport Taxi nie będą wynosić kwoty większej niż 100 PLN. Na nieco większe ceny musimy przygotować się, jeśli chcemy zamówić podróż do innego miasta leżącego w Małopolsce. Na przykład, kurs do Wieliczki do koszt od 80 do 120 PLN – w zależności od tego, ile osób będzie przewożonych danym kursem. Z kolei na biznesowy wyjazd w wygodnych warunkach do Oświęcimia lub Katowic wydamy w okolicach trzystu złotych. Korzystanie z transportu Kraków Airport Taxi zagwarantuje luksusowe warunki podróży, które zadowolą najbardziej wybrednych.

You May Also Like