Komfortowe busy dla klientów prywatnych oraz firm

20 marca 2019

Chcesz wynająć luksusowy bus na wyjazd w większej grupie, a może szukasz usług kierowanych do firm? Skorzystaj z oferty Viibus – polskiej firmy z Krakowa. Dlaczego warto zdecydować się na VIP bus?

Komfortowy bus dla firm oraz klientów prywatnych

Viibus oferuje przejazdy luksusowo wyposażonymi pojazdami z 20 miejscami pasażerskimi. Busy można wynająć w różnym celu – na wycieczki objazdowe w gronie rodziny lub znajomych, zimowe i letnie wyjazdy, a także imprezy okolicznościowe. Viibus umożliwi transport na wesele, wieczór kawalerski, urodziny oraz inne uroczystości. Komfortowe busy można także wynająć na firmowe wyjazdy integracyjne, żeby odebrać z lotniska ważnych kontrahentów czy zorganizować transport na konferencję, targi lub inny event. Przedsiębiorstwo zapewnia również kompleksową obsługę instytucji – szkół i jednostek samorządowych.

Dlaczego warto wynająć komfortowy bus?

VIP bus gwarantuje wysoki komfort podróży – bus 20-osobowy zapewnia optymalną przestrzeń dlakażdego pasażera. Pojazdy posiadają również klimatyzację z indywidualnymi nawiewami, panelowe grzejniki, oświetlenie w technologii LED, a także porty ładowania urządzeń mobilnych. W czasie podróży można więc nie tylko poczytać książkę, ale również podłączyć smartfon do ładowarki. Dodatkowy atut stanowią komfortowe fotele z regulowanym oparciem, zintegrowanym zagłówkiem, a także wygodnym stoliczkiem z miejscem na napój. Dobrze wyprofilowane siedzenia zapewniają właściwe podparcie dla kręgosłupa, dzięki czemu pasażerowie czują się komfortowo nawet na długich trasach. Bus VIP wyposażono również w dwa 22-calowe monitory oraz system audio-wizualny.

You May Also Like