Kawa i przekąski dla uczestników szkoleń – o usłudze cateringu dla firm

11 września 2021

Sprawdź, komu zlecić catering dla firm. Kliknij w to miejsce.

Ważne rozmowy biznesowe, sympozjum albo szkolenie – każda większa firma z pewnością w końcu stanie przed potrzebą zaplanowania takiego eventu. Wiąże się to z różnymi zadaniami, które zazwyczaj nie są w zakresie obowiązków wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przyszykowanie posiłków i napojów dla jego uczestników. Jeśli na organizowanym spotkaniu może pojawić się masę osób, opłaca się skorzystać z oferty cateringu biurowego.

Catering biurowy – zagwarantuj zaproszonym na konferencję napoje i przekąski

Szkolenia oraz sympozja biznesowe to eventy trwające przeważnie po 7-8 godzin, częstokroć nawet przez parę dni z rzędu. Ich partycypanci odbierają dokładny harmonogram wykładów, między którymi przewidziane są maksymalnie trzy półgodzinne przerwy, w czasie których ciężko jest zjeść kompletny posiłek w najbliższej jadłodajni. Z tej przyczyny tak ważne jest udostępnienie gościom napojów oraz niewielkich przekąsek, które mogą błyskawicznie skonsumować w czasie przerwy, a o ile organizator pozwoli, nawet wziąć na salę, w której trwa prelekcja. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, a także z małymi przekąskami, które można spożyć bez niebezpieczeństwa pobrudzenia ubrania i rąk. Usługa cateringu biurowego obejmuje też dostarczenie sprzętu do przyrządzania napojów gorących.

Organizujesz warsztaty? Nie zapomnij o przerwie kawowej!

Bufet kawowy jest nadzwyczaj ważna, daje bowiem uczestnikom chwilę rozluźnienia po wielu godzinach wytężonego skupienia. Oprócz tego jest to też szansa rozmowy z innymi gośćmi oraz przeanalizowania w luźniejszej atmosferze spraw roztrząsanych na kursie. Sprzęt z kawą i różnymi napojami, który można spotkać na korytarzach biurowców, nie ma szans sprostać perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ekskluzywnych konferencji czy płatnych kursów nie powinni przecież pić z tekturowych kubków, gryząc kupione po drodze w sklepie czy też przyniesione z domu sandwicze. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc wagę szkolenia i zarazem pokaże, iż jego organizator pomyślał także o wygodzie gości.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

You May Also Like