Gdy zbliża się zima koniecznie zamów serwis okien

11 września 2019

Więcej szczegółów o serwisie okien PCV na http://bit.ly/2NYa7CY.

Cyklicznie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje profesjonalny serwisant? Czemu warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są narażone na różnego typu wykrzywienia i zniszczenia. Na kondycję okien oraz uszczelek negatywnie wpływają także warunki atmosferyczne – skrajny mróz i żar, opady czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane działania można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy zatrudnić zawodowca. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien może również wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto zlecać serwis okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwala zmniejszyć straty ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista może także zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez zamontowanie dodatkowych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]

You May Also Like