Czym jest księgowość

25 stycznia 2020

Wejdź tu, jeżeli interesuje Cię dobra oferta księgowości Katowice

Księgowość to kluczowy filar każdej firmy. Dba on o właściwe sporządzanie faktur, uiszczanie składek, finanse całej firmy. Co się bardziej opłaca: zatrudnić pracownika na samodzielną posadę, czy jednak sprawdzić ofertę tzw. sieciowego biura finansowego?

Wybierz najlepszą księgowość

Kiedy dopiero rozpoczynamy biznes, lepiej zdecydować się na usługi firmy rachunkowej. Takie podmioty pomogą nawet otworzyć działalność, czy uzyskać środki z UE czy innych źródeł. Prowadzą one księgi rachunkowe, wykazy środków trwałych, wykonują analizy finansowe, a także troszczą się o kwestie uiszczania podatków. Powierzenie rozliczeń naszego przedsiębiorstwa biurom rachunkowym jest korzystne też z finansowego punktu widzenia – jest tańsze niż zatrudnienie etatowego pracownika.

Księgowość – zaufaj polecanym podmiotom

Podczas gdy takie firmy oferują reprezentację przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, my możemy skoncentrować się na rozkręcaniu interesu. Na rynku rozwijają się niewielkie biura rachunkowe oraz tzw. sieciówki, obejmujące zasięgiem cały kraj, zapewniające księgowość zarówno w Katowicach, Warszawie, Poznaniu, jak i w małych miasteczkach. Najrozsądniejszy wybór to zaufać sprawdzonej księgowej, zachwalanej przez innych klientów. To gwarantuje, że nasze finanse są chronione i stoją w zgodzie z wiążącymi aktami prawnymi.

Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]

You May Also Like