Co oferuje parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach?

9 kwietnia 2020

Podróż samolotem wylatującym z odległego lotniska może być źródłem pewnych trudności. Najpoważniejszym będzie niewątpliwie sposób dojechania na lotnisko. Jeśli wszak nie dotarliśmy do atrakcyjnych kursów kolejowych, zazwyczaj jesteśmy zmuszeni dojechać na miejsce własnym autem. Związane jest to jednak z koniecznością zaparkowania pojazdu we właściwym miejscu – takim, w którym nie będziemy bać się mandatu ani wandali. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem okaże się z pewnością wynajęcie stanowiska na parkingu długoterminowym. Na czym zatem polega taka usługa? Czego wybierając ją możemy się spodziewać?

Zasady rezerwacji parkingu długoterminowego

Zasady dla klientów tej usługi będą naprawdę nieskomplikowane – miejsce na parkingu mamy możliwość zwykle zarezerwować online. W formularzu na stronie firmy musimy tylko zaznaczyć właściwy termin, a następnie wykonać przelew. Po dotarciu do miasta z lotniskiem stanowisko będzie już na nas czekało, zaś w dużej części przypadków firma zapewni nam też transfer na lotnisko. Parking długoterminowy zwykle nie wiąże się ze sporymi kosztami – dzień postoju to wszak wydatek niecałych dwudziestu złotych, jednak należy zauważyć, że kwoty są tym przystępniejsze, im dłuższa będzie nasza podróż.

Parking długoterminowy – czego oczekiwać?

Najważniejszym z plusów pozostawienia samochodu na parkingu długoterminowym będzie to, iż są to obiekty strzeżone – nie powinniśmy więc przejmować się bezpieczeństwem stojącego samochodu, który poza tym jest wówczas dodatkowo ubezpieczony. Przedsiębiorstwa posiadające parkingi długoterminowe w pobliżu lotnisk zwykle oferują też wiele usług dodatkowych, które na pewno usprawnią zaplanowanie podróży – między innymi opisany już transfer lub możliwość załadowania akumulatora po długotrwałym postoju oraz dopompowania opon. Przed podróżą najczęściej mamy też możliwość zważenia bagażu i dzięki temu uniknięcia dodatkowych kosztów.

You May Also Like