Auto do ślubu – wygoda i elegancja

29 października 2018

Z pewnością nadzwyczaj istotnym zdarzeniem na ścieżce życia każdego z nas jest ożenek. Wszystko powinno być w tym dniu dopięte na ostatni guzik – nic nie może sprawić zawodu. Dzień ślubu jest zwykle zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach. Istotny akcent jego oprawy stanowi auto, którym państwo młodzi udadzą się na uroczystość zaślubin – jest ono synonimem ekskluzywności.

Samochód do ślubu – tradycyjnie pod kościół

Współcześnie przyjętym zwyczajem jest, aby oblubieńcy pokonali drogę na uroczystość samochodem. Wcześniej był to pojazd zaprzężony w dwa udekorowane odświętnie rumaki. Jednak wraz z pojawieniem się rewolucji przemysłowej rumaki ustąpiły pola koniom mechanicznym. Samochód do ślubu jest szczegółem, który ma być zauważony przez zgromadzonych członków rodziny i znajomych. Ale prócz spodziewanej, godnej oprawy, samochód jest oczywiście szybką metodą dotarcia na ślub. Zwłaszcza obecnie, kiedy to nie przemieszczamy się już tylko w ramach małego obszaru zamieszkania, ale często przemierzamy przed ślubem kilka lub kilkanaście kilometrów – wszak w dzisiejszych czasach droga z urzędu do domu weselnego wiedzie zazwyczaj przez studio fotograficzne.

Co wybrać – zabytkowe auto czy luksusowy Mercedes do ślubu?

Na wybór wymarzonego środka transportu mają wpływ obecny trend oraz indywidualne gusta. Przeważnie ogół nowożeńców wybiera samochody z najnowszej oferty znanych marek, np. Mercedesa. W palecie usług przewozowych kierowanych do nowożeńców zauważymy zarówno pojazdy z najnowszej oferty salonów samochodowych, jak i te retro. Młode pary najczęściej wybierają nowoczesne limuzyny w stonowanej, eleganckiej czarnym kolorze. Całość musi stanowić idealną harmonię, dlatego ekskluzywne wnętrza ze skóry są już standardem. Wypożyczalnie aut do ślubu oferują nowożeńcom usługę wynajmu pojazdu wraz z szoferem o nienagannych manierach. Osoba, która będzie prowadziła samochód jest także gwarancją powodzenia naszej uroczystości. Dlatego mile widziany jest profesjonalista, który na czas dowiezie nas pod kościół, przy czym wykaże się dyskrecją i nie skupi całej uwagi na swojej osobie.

You May Also Like