Wyprawy w góry – kto może w nich uczestniczyć?

7 lutego 2022

Jeśli interesuje Cię aktualna oferta wypraw górskich, wejdź na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Kochasz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym turystą ceniącym pewne i dobrze opracowane eskapady w gronie kompetentnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych turystów

Przygotowujemy trekkingi, których celem są szczyty nieomal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do sympatyków górskiej turystyki, tak przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które preferują aktywne spędzanie wolnego czasu i posiadają minimalne doświadczenie w podobnych wyprawach. Aby uczestniczyć w wyprawie niezbędna jest świetna kondycja fizyczna oraz odpowiedni stan zdrowia. Prowadzone przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to oferta dla turystów sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w wypadach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4000 m n.p.m. Najwyższym poziomem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o szerokich umiejętnościach i znacznej wytrzymałości.

Z jakiego powodu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne doznania. Pozwalają jednocześnie spełnić marzenia i poznać swoje reakcje w trudnych warunkach. Firma zatrudnia wykwalifikowanych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko znają naturę górskiego terenu, ale też chętnie dzielą się swoimi umiejętnościami z partycypantami wyprawy. Są oni także w stanie zmniejszyć ewentualne ryzyko w ekstremalnych przypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. w Dolomity, Andy czy na pasmo Riła.

Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

You May Also Like