Obóz tenisowy

14 sierpnia 2019

Nie czekaj! Sprawdź najkorzystniejszą ofertę! Obóz tenisowy w najlepszej cenie.

Wakacje to okres, który można spędzić w salonie, oglądając wszystkie seriale. Możesz również spędzić je aktywnie. Ciekawą propozycją spędzenia wakacyjnych miesięcy jest wyjazd na obóz tenisowy.

Obóz tenisowy – ciekawie i w ruchu

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać podstawowy lub intensywny kurs nauki tego sportu. Przeważnie lekcje odbywają się w 4-osobowych grupach po dwie godz. treningu co dzień. Oprócz tego, uczestnicy uczęszczają do Aqua Parku oraz grają w piantballa i biorą udział w innych zabawach. Nie zabraknie również wizyt w lokalnych placówkach kultury i zwiedzania okolicy. Zaś w czasie pieszej wycieczki można poznawać dziką faunę i florę.

Obóz tenisowy – dokąd jechać?

To nieprawda, że udane wakacje to wakacje zagraniczne. Aby przeżyć wyjątkowe przygody nie trzeba wyjeżdżać daleko. Równie ekscytująco może być w Bieszczadach. Właśnie tam organizowane są najbardziej oblegane obozy tenisowe.

Obóz tenisowy – kto może skorzystać?

ten typ obozów adresowane są między innymi do młodszych. Świetnie bawić się będą zarówno gimnazjaliści, jak i mniejsze dzieci. Na rynku znajdziesz również oferty dla rodziców z dziećmi.

Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]

You May Also Like