Silniki elektryczne prądu stałego i motoreduktory – gdzie je zamówić?

25 stycznia 2023

Ciekawi Cię oferta dostawcy silników elektrycznych? Zajrzyj na https://ultrarobotics.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz powszechne wykorzystanie robotyki w najróżniejszych gałęziach przemysłu, wymusza sięgnięcie po efektywne rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Rodzima firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi dokładne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od najlepszych globalnych producentów.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty ELMO Motion Control i inne

Działająca od przeszło 15 lat na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą silników DC, motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych, jak również przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z materiałów najwyższej jakości przez renomowanych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się dużą żywotnością oraz niezawodnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy są stosowane między innymi w produkcji obrabiarek, wyposażenia medycznego czy robotów przemysłowych, a dzięki możliwości ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w lotnictwie, kosmonautyce i kriogenice.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD świetnie pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 °C, wystawieniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne, a także przy znacznej wilgotności (nawet do 95%).

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie też produkty Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH i Positec.

Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

You May Also Like