Nowoczesna skrzynka telekomunikacyjna

23 kwietnia 2019

Skrzynkę telekomunikacyjną zamówisz na www.telmor.pl

Skrzynki telekomunikacyjne są niezbędne w każdym mieszkaniu – określają to akty normatywne. Na rynku znajdziemy wiele ich rodzajów, których konstrukcja musi być dostosowana na każdą ewentualność. W jaki sposób dzielimy skrzynki teletechniczne i jak powinny być zbudowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – zewnętrzne i wewnętrzne

Skrzynka telekomunikacyjna musi być wyprodukowana z wytrzymałego metalu i dodatkowo umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. W sprzedaży znajdziemy 2 podstawowe rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na otwartej przestrzeni, która musi wyróżniać odpornością na ingerencje osób trzecich, a także ekstremalne warunki. Inna ważna grupa to skrzynka umieszczona wewnątrz mieszkań, w której mieszczą się kluczowe przewody – np. kable koncentryczne oraz niezbędne przyłącza sprzętów – wzmacniacze RTV, rozgałęźniki. Poszczególne urządzenia możemy zamontować na paski z rzepem lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – profesjonalne komory

Priorytetowym składnikiem jest też ochrona przed dostaniem się do szafki osób niepowołanych. W tym celu stosuje się wzmocnione zamki. To istotne również w mieszkaniu, w którym znajdują się osoby małoletnie. Nie można zapominać również o zachowaniu porządku w środku szafki – w tym celu wykorzystuje się specjalne komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele modeli szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że błyskawicznie dostosujemy je do naszego mieszkania.

GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

You May Also Like