Zastosowanie i rodzaje czyściw technicznych

25 czerwca 2019

Kup ściereczki na rolce na verdeavis.pl/czysciwa-przemyslowe.html

Specjalistyczne czyściwa przemysłowe pomagają zachować najwyższe normy czystości w wielu zakładach pracy. Jakie produkty są obecnie dostępne w sprzedaży? Co wypada wziąć pod uwagę przy wyborze czyściwa technicznego?

Czyściwo przemysłowe – w jakich sektorach gospodarki się je stosuje?

Czyściwa techniczne to produkty do zadań specjalnych – korzysta się z nich zazwyczaj w rozmaitych gałęziach gospodarki, przykładowo na myjniach, w warsztatach samochodowych, w branży gastronomicznej oraz wielu innych sektorach przemysłu, w których niezastąpione są absorpcyjne i mocne artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe świetnie radzi sobie z wyschniętym brudem, kurzem, tłuszczem, plamami z oleju, jak również innymi ubrudzeniami oraz rozlanymi płynami, może też być wykorzystane do polerowania delikatnych obiektów czy wycierania szkła. Specjalistyczne czyściwa efektywnie zastępują tradycyjne materiałowych ściereczek, są delikatne dla skóry, a zarazem niezwykle mocne, chłonne i elastyczne

Niekurzące się i nasączane – odmiany czyściw technicznych

W sprzedaży znajdziemy rozmaitego rodzaju czyściwa techniczne. Bazowy podział wyróżnia czyściwa z papieru oraz z włókien. Na potrzeby branży gastronomicznej stworzono czyściwa dostosowane do bezpośredniego kontaktu z żywnością. W sklepie internetowym Verde Avis zakupisz artykuły uniwersalne, włókninowe do wrażliwych nawierzchni, czyściwa do polerowania nie wytwarzające kurzu, do usuwania silnych pobrudzeń, a także produkty w wiaderku, które nie wysychają i stosowane są do czyszczenia rozmaitych powierzchni bez namaczania ich w wodzie. Najwyższej jakości czyściwa przemysłowe występują jako ściereczki na rolce bądź w klasycznej formie.

Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

You May Also Like