Zamienniki kapsułek do Nespresso

22 lipca 2020

Sprawdź, gdzie zamówić kapsułki kompatybilne z Nespresso, wejdź na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-nespresso/

Kapsułki do Nespresso są jednymi z najdłużej dostępnych na rynku. Zostały opracowane w Szwajcarii już w 1976 r. i od tego czasu powoli pozyskiwały kolejnych sympatyków. Współcześnie jest to marka rozpoznawalna na całym świecie, a ekspresy z tym systemem produkuje wiele renomowanych firm.

Czy są w sprzedaży zamienniki kapsułek Nespresso?

Decydując się na zakup ekspresu działającego na systemie Nespresso, wiele osób obawia się, czy będzie ograniczona wyłącznie do zakupu kawy w kapsułkach od jednego producenta. Nic bardziej mylnego. Patent na ten typ kapsułek wygasł 2012 r. więc obecnie w sprzedaży dostępnych są dziesiątki rozmaitych kapsułek kompatybilnych z Nespresso, pozwalających cieszyć się napojami o interesujących kompozycjach smakowych. Jedną z szeroko znanych i rozpoznawanych w Polsce marek jest Lavazza, produkująca kapsułki z kawą Delicato i Armonico o średniej intensywności, zawierające kompozycję kaw arabika z Ameryki Północnej, a także bogate w smaku kapsułki DecaRicco i Vigoroso oparte na połączeniu robusty i arabiki. Drugim znanym włoskim producentem kawy w kapsułkach do ekspresu Nespresso jest IlCafeItaliano, autor intensywnych w smaku mieszanek robusty i arabiki o nazwach zaczerpniętych od włoskich miejscowości, czyli Firenze, Venezia, Roma i Trieste. W zależności od wybranego smaku, w tych kawach da się wyczuć aromaty palonego drewna, pieczonego chleba czy suszonych owoców. Inni uznani włoscy producenci, produkujący zamienniki kapsułek do ekspresu Nespresso to Między innymi Diemme (kawy Corpo, Anima Del Salvador czy Cuore bez kofeiny) oraz Italian Coffee (Caffè Macchiato Cortado, Mokaccino, Sambuca, Amaretto, Arabic czy Light).

kapsułki kompatybilne z Nespresso też od polskiego producenta

Kapsułki kompatybilne z systemem Nespresso produkuje także rodzima firma Cafe Rene, specjalizująca się w kawie espresso. Produkuje ona kawy o wysokim pułapie intensywności, np. Sublimo, Intensiva czy Classico Italiano, w tym też kawy aromatyzowane – Chocolate, Carmel, Hazelnut i Vanilla.

Opakowania sprzedawane w większości sklepów mieszczą zazwyczaj 10 sztuk kawy w kapsułkach. Jednak dla konsumentów, zamawiających kawę hurtowo, kilku producentów również zestawy po 50 lub 60 kapsułek, które pozwalają jeszcze bardziej obniżyć cenę napoju. W przypadku, kiedy nabywca ma obawy, czy dany produkt pasuje do posiadanego przez niego ekspresu, zanim dokona zakupu powinien zwrócić się po dodatkową informację do prowadzącego sklep.

Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

You May Also Like