W którym pokoju zamontować roletę 100% zaciemnienia?

26 lutego 2019

Dla kogo roleta typu 100 procent zaciemnienia lub roleta dzień i noc zaciemniająca będzie najlepszym wyborem? Kiedy warto postawić na stuprocentowe zaciemnienie do wnętrza? Zalet tychże produktów jest cały wachlarz, a możliwość kontroli ilości światła to nie jedyna ich pozytywna właściwość. W przypadku rolet dzień i noc nie jest możliwe pełne zaciemnienie, jednak w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Jaki rodzaj najlepiej zda egzamin w Twoim mieszkaniu? Tu znajdziesz odpowiedź.

Zalety rolet dzień noc i rolet wewnętrznych zaciemniających

Pełna możliwość kontroli ilości światła wpuszczanego do wnętrza to największy atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień i noc, jak i 100% zaciemnienia posiadają szereg zbieżnych zalet i mocnych stron. Pierwsza z nich to możliwość montażu rolet tego rodzaju zarówno na oknach z drewna, jak i PCV. Wspominając o montażu – jest on niepodziewanie łatwy, całkowicie bezinwazyjny, nie wymaga wiercenia, użycia śrub i gwoździ. Każdy da sobie radę z samodzielnym założeniem rolety dzień noc lub rolety 100% zaciemnienia.
Wiele opcji kolorystycznych w ofercie sprawia, że te produkty odnajdą się w każdym wnętrzu. Rolety dzień i noc dostępne są też w wariancie zebra – składają się one z siatki pasów materiałów w jednej lub kilku barwach. Rolety te mogą służyć za element zdobiący pokój.

Rolety 100% zaciemnienia w Krakowie, Warszawie i innych miastach Polski

Rolety wewnętrzne zaciemniające są produkowane przez wiele wiodących marek i producentów. W czasie zakupów polecamy wybrać polską firmę – producenta rolet zaciemniających. Trójmiasto, Kraków lub Warszawa to liderzy produkcji i dystrybucji takiego asortymentu. Istnieje również możliwość spersonalizowania towaru na specjalne życzenie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar przeznaczone są do okien nie mających standardowego wymiaru.

You May Also Like