Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

8 listopada 2018

Więcej o słoiku z kranem na http://bit.ly/2RJAOx7

Od jakiegoś trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub robionych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych napojów i deserów. Ogromną popularnością cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, mające mnóstwo zastosowań. Jak można je użyć? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Dlaczego choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, że świetnie nadają się one do produkcji domowych napojów – np. nalewek i likierów. Słoiki mają duże pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotową nalewkę do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności używania wężyków i filtrów.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranem świetnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on regularnie stosowany do podawania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem wyśmienicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania oranżad, lemoniad, soków i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego plusem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

You May Also Like