Słoiki i butelki szklane w hurcie – co oferują hurtownie?

24 marca 2022

Tu znajdziesz kompletny asortyment hurtowni słoików szklanych.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który póki będzie żyć człowiek nie zaniknie. Mimo tego, iż większością rynku produktów spożywczych rządzą duże marki, jest to równolegle sektor, w którym doskonale radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile trafią do odbiorcy ze swoim ekologicznym, smakowitym czy też niszowym produktem. Przeznaczona na handel żywność musi zostać zapakowana tak, by towar dłużej zachował zdatność do spożycia, a zatem m.in. w szklane butelki oraz słoiki. Zaletą takich opakowań jest to, że są ekologiczne, bo nadają się do recyklingu.

Hurtowe kupno słoików oraz butelek to sposób na optymalizację kosztów

Jasne jest, że oferty sprzedaży od dostawców kierowane do klienta indywidualnego rozmijają się dużo ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest małą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak np. oliwę, dżemy czy smalczyk kanapkowy, będzie potrzebować każdego roku nie kilkudziesięciu opakowań szklanych, lecz ilości znacznie przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Zakup słoików i butelek w hurcie będzie tym samym dla niego nie tylko metodą redukcji kosztów, bo zamawiając opakowania w dużych ilościach z reguły można otrzymać spory rabat od dostawcy, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić potrzeby firmy nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego zakupu opakowań ze szkła jeszcze bardziej obniży się, jeśli zamówimy je u rodzimego dystrybutora butelek i słoików. Tym sposobem też otrzyma opakowania dużo szybciej.

Dostawca opakowań szklanych – co dostaniemy w jego ofercie?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i pojemności słoje oraz butelki szklane doskonałe do rozlewania wina, soków lub piwa. Dostarczane są one do nabywcy na paletach przemysłowych zawierających – w zależności od kubatury opakowań – po 800, 1400, a nawet 4000 sztuk danego produktu. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą także odebrać zamówiony towar bezpośrednio z magazynu hurtowni. Razem z butelkami bądź słoikami hurtowo można dodatkowo nabyć odpowiednią ilość innych potrzebnych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle pasujące do danego typu opakowania.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

You May Also Like