Sklep z winem online – krakowska Winnica i jej oferta

25 kwietnia 2021

Sklep z winem online - asortyment na miarę waszych potrzeb.

Wino to niezrównany kompan romantycznych kolacji, imprez okolicznościowych oraz istotnych wydarzeń. Istnieje tyle jego typów, ile odmian winorośli, z których się je produkuje, a wachlarz smaków, aromatów i różnica cen między poszczególnymi rocznikami oraz gatunkami jest zapewne największa wśród świata alkoholi.

Poszukujesz wina o nietuzinkowym aromacie? Zrób zakupy w sklepie z winem!

Przygotowując jakieś przyjęcie czy też kupując wino dla siebie zwykle sięgamy po trunki oferowane w osiedlowym supermarkecie. Dostaniemy tam najpopularniejsze wina w rozsądnej cenie, aczkolwiek raczej nie oferowane są tam trunków o nietuzinkowym smaku. Poza tym nierzadko podczas zakupów jesteśmy zmuszeni opierać się tylko o informacje na etykiecie, bo personel sklepu przeważnie nie dysponuje stosowną wiedzą, żeby rzetelnie pomóc w wyborze właściwej butelki. Osoby, którym zależy na idealnym wyborze wina pod konkretny posiłek bądź które pragną próbować nowych, interesujących smaków wina, powinni zatem zdać się na pasję i doświadczenie pracowników sklepów wyspecjalizowanych w sprzedaży wina.

Sklep z winem z Krakowa – wino z każdego zakątka świata

Krakowski sklep z winem Winnica oferuje nie tylko starannie wybrane wino z całego świata (np. z Portugalii czy z Rumunii, ale też cydry, miody pitne i wina wzmacniane okowitą oraz wysokiej jakości ręcznie robione czekolady. W asortymencie sklepu dostępne są też wina Bag in Box w opakowaniach do 10 litrów, które doskonale sprawdzą się na spotkaniach z większą liczbą uczestników i których zaletą jest dobry stosunek jego kosztu do objętości oraz jakości trunku. Sklep Winnica sam sprowadza wina, dlatego sprzedawane są tu alkohole nie spotykane zwykle na lokalnym rynku. Winnica organizuje również degustacje i szkolenia, a na zamówienie wyszukuje i ściąga do kraju doskonałe na prezent wina rocznikowe. Na stronie sklepu można zamówić wino online, a także skorzystać z wyjątkowej usługi “Poczty winiarskiej” na terenie Krakowa i okolic, która polega na dowiezieniu komuś bliskiemu prezentu z butelką wina.

WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]

You May Also Like