Rolety wewnętrzne na każdą kieszeń

25 sierpnia 2018

Nie wiesz jak modnie i nowocześnie urządzić swoje wnętrze? Jeden, niedrogi produkt może całkowicie przeobrazić styl i wygląd pomieszczenia. Mowa o wewnętrznych roletach okiennych. Z pomocą tej przesłony możesz dodać kolorytu wszystkim pomieszczeniom lub nadać im przytulnego i intymnego charakteru. Profesjonalista z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień i noc doradzi, jak podjąć właściwe, zakupowe decyzje.

Jakie rolety okienne wybrać?

Okiennych rolet wewnętrznych jest wiele modeli. Można je podzielić według różnych kryteriów. Jeśli chodzi o tworzywo, w sklepach kupimy rolety materiałowe wyprodukowane z nowoczesnych tkaninw różnym stopniu przepuszczających światło. Zazwyczaj jest to nieskomplikowany w utrzymaniu i łatwy do czyszczenia poliester.
Ze względu na funkcje klasyfikujemy rolety na okienne i ścienne. Inny podział to stopień zaciemnienia. Tutaj niezwykle popularnym rodzajem są rolety dzień noc typu 100% zaciemnienia bądź zebra.
Następny podział to rolety na wymiar lub standardowe. Pierwszy rodzaj jest rekomendowany do okien o niestandardowych rozmiarach, z większą ilością segmentów albo wieloma dekoracyjnymi detalami. Jeśli idzie o wzornictwo, to design rolet jest zgodny z bieżącymi, wnętrzarskimi trendami.

Rolety – czy są tanie?

Ponieważ rywalizacja na rynku rolet jest ogromna, podobnie jak ciągle rosnąca liczba producentów, aktualnie rolety można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Regularne ceny są niskie, a do tego dochodzą także akcje specjalne i promocje, kiedy roletę można kupić z dodatkową zniżką. Rolety okienne są tanie i praktycznie każdy może sobie na nie pozwolić.
Bezinwazyjny montaż, nowoczesne projekty i bogata kolorystyka powodują, że taka osłona na okna jest coraz popularniejsza. Koszt zakupu w stosunku do długiej żywotności i jakości rolety jest nad wyraz atrakcyjny, dlatego nie brak miłośników takiej koncepcji na urządzenie wnętrz.

You May Also Like