Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

15 listopada 2019

Znajdź drukarki 3D

W asortymencie CadXpert znajdują się wyłącznie urządzenia od najlepszych producentów tych rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej ofercie, pracują między innymi w technologiach: SLA, FDM oraz PolyJet.

Stratasys – lider na rynku drukarek 3D

Marka Stratasys jest światowym liderem branży drukarek 3D. Od ponad trzech dekad – a konkretnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania i instrumenty. Szacuje się, że używając drukarek 3D oraz drugich urządzeń Stratasys można nieomalże o 90% zmniejszyć koszty produkcji i czas na nią poświęcony. Nadrzędne założenia pracy ekspertów marki Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych urządzeń i usług, a także wsparcie merytoryczne i techniczna. Najlepiej sprzedające się produkty asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu i przemysłu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to następny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLA i SLS. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, działający w autorskiej, pionierskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest typem technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się prostą obsługą i ergonomiczną budową. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Zdecydowanie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i prędkością druku, a także dokładniejszym odzwierciedleniem najdrobniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, w związku z tym można szybko uzyskać jednakowe prototypy, do czego dąży się zwłaszcza w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej klasy profesjonalne drukarki 3D, działające wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają szerokie zastosowanie w różnych sektorach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dostępne dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany wydruk jest dokładny oraz solidny, a w czasie procesu wydruku nie dochodzi do przesunięcia się warstw oraz nie pojawiają się odkształcenia.

CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

You May Also Like