Pawilon ogrodowy – mocna konstrukcja łatwa w montażu

11 marca 2019

Planujesz organizację przyjęcia w ogrodzie i głowisz się jak zagwarantować odpowiednie zadaszenie, pod którym schronią się goście na wypadek załamania pogody? A może chcesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie przeznaczenie posiadają pawilony ogrodowe i na co powinno się zwrócić uwagę przy doborze namiotu.

Zastosowanie pawilonu ogrodowego

Obecne na rynku pawilony ogrodowe świetnie sprawdzą się w czasie rodzinnych uroczystości oraz ważnych imprez. Zostały zaprojektowane z myślą o przyjęciach typu baby shower, rocznicach, rodzinnych zjazdach, weselach w plenerze, urodzinach, złotych godach i innych ważnych wydarzeniach, zasługujących na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy chroni zaproszonych gości nie tylko przed deszczem, ale też przed silnymi promieniami Słońca. Namiot-pawilon dobrej jakości zapobiega też kondensowaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe, które posiadają nieprzemakalne poszycie, i całoroczne. Dobór właściwego produktu powinien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Pawilony ogrodowe – łatwe w montażu i wytrzymałe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnionym szkieletem i zdołają uchować się w nienaruszonym stanie przez kilkanaście, a łatwe składanie oraz rozbiórka pawilonu sprawiają, że poradzi sobie z tym każdy, kto chociaż raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnorodnych rodzajach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe mają też ocynkowane stopy kotwiące, zapewniające stabilność całej konstrukcji.

You May Also Like