Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane – jakość na lata

18 kwietnia 2020

Dowiedz się, gdzie zamówić nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane

Wspaniałym rozwiązaniem projektowym, używanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i domach utrzymanych w klasycznym stylu, są w dalszym ciągu drzwi drewniane. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Prezentujemy najważniejsze cechy oraz opcję produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane z dębu, sosny i mahoniu

Drewno to ekologiczny materiał, który użyty jako detal aranżacji wnętrza sprawia, że jest ono przytulne i bardziej intymne, a właściwie pielęgnowany zachowa się w niezmienionej kondycji nawet dziesiątki lat. Nowoczesna technologia pozwala znakomicie łączyć właściwości drewna z wymaganiami współczesnego odbiorcy, co owocuje produkcją drzwi cechujących się gustownym designem i wysoką ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się niskim poziomem rozszerzalności (a więc nie ulegają zniekształceniu) oraz stosowną izolacją cieplną. Możliwość pomalowania ich wierzchniej warstwy dowolnie wybranym kolorem, bejcą albo lakierem sprawia, że tego rodzaju drzwi odnajdziemy w pomieszczeniach wszelkiego typu – zarówno urządzonych w stylu industrial, jak i domach zaaranżowanych w nowomodnej, skandynawskiej stylistyce. U producentów znajdziemy drzwi drewniane wykonane z sosny, mahoniu oraz dębu, impregnowane ekologicznymi lakierami na bazie wody, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wzory bez progu lub z progiem oraz masę innych rodzajów, które zachwycają estetyką i rewelacyjnie się prezentują przez długi czas.

Nowoczesne drzwi drewniane do każdego pomieszczenia

Potrzebujesz założyć w swojej sali konferencyjnej skrzydła drzwiowe o nieszablonowych wymiarach lub nietypowej budowie? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takiej sytuacji wypada powierzyć to zadanie wykwalifikowanym producentom, którzy oferują darmowy pomiar, profesjonalne konsultacje, jak również możliwość zrealizowania projektu na indywidualne zlecenie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, jednocześnie gwarantuje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do najróżniejszych potrzeb klienta i przykładowo wypełnić je szybami – m.in. szkłem wypukłym, ornamentowym czy piaskowanym, co zdecydowanie podnosi ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają również zaopatrzone w zamek z wkładką, a drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

You May Also Like