Maseczka z przyłbicą dla osób starszych, aktywnych i nie tylko

18 stycznia 2021

Chcesz kupić maseczki z atestem? Wejdź na https://www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na cały glob, całkowicie odmienił nasze kontakty z innymi ludźmi i bieg życia. Zasady dystansu społecznego nakładają nieodzowność używania różnych środków, których zadaniem jest ochraniać nas przed potencjalnym niebezpieczeństwem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do przychodni czy biura, gdzie przeważnie przebywamy w większym tłumie ludzi, winniśmy dla bezpieczeństwa założyć na nos i usta ochronną maseczkę. Jak jednakże postąpić, jeśli mamy kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w zwykłej maseczce z tkaniny?

Trwała mini przyłbica ochrania podobnie jak maseczka chirurgiczna

Ci, którzy uważają materiałowe maski ochronne za niewygodne i mają problemy z oddychaniem w czasie ich używania, mogą wyposażyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Zabezpiecza ona przed kontaktem z wirusem tak samo jak maska chirurgiczna, czyli zasłania nos oraz usta, ale przy tym umożliwia swobodne oddychanie. Jej kluczowymi atutami są solidność, wygoda oraz niewielka waga, nie wykraczająca poza 10g. Ta maseczka z przyłbicą wytworzona jest z tworzyw, dzięki którym może być stosowana kilkadziesiąt razy. Jej przezroczystą przysłonę po kolejnym założeniu rekomenduje się zdezynfekować, a samą całość można też wyprać ręcznie (aż do trzydziestu razy!) za pomocą dostępnych detergentów.

Kto powinien zakładać wielorazową ochronną przyłbicę?

Taką maseczkę z przyłbicą rekomenduje się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na wygodzie. Osoby starsze, mające kłopoty z oddychaniem, starsze bądź regularnie uprawiające sport na świeżym powietrzu pozytywnie ocenią swobodę jaką daje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także zalecana wszystkim, którzy muszą zakładać maseczki ochronne podczas wykonywania pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie ogranicza ruchów szyi, a jej używanie nawet przez wiele godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Nie blokuje ona funkcji FaceID, co z pewnością uznają za plus ludzie młodzi.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like