Lakier to nie wszystko – o ozdobach do paznokci

23 marca 2021

Szukasz pyłków do paznokci? Zobacz tutaj.

Zdobienie paznokci tylko pozornie jest banalne. W rzeczywistości to trudne zadanie, które wymaga stosownych umiejętności oraz odpowiednich materiałów. Manicure wykonane przez profesjonalną kosmetyczkę rekompensuje jednak wydatki związane z wizytą w salonie piękności. Pięknie umalowane paznokcie zachwycą każdego, kto na nie spojrzy, a dla właścicielki będą powodem autentycznej dumy. Jakie ozdoby do paznokci możemy wybrać w salonie kosmetycznym? Jak dopasować produkt, który najlepiej zaprezentuje się na naszych palcach?

Naklejki i pyłki do paznokci

Do zdobienia paznokci teoretycznie wystarczy zwykły lakier. Należy jednak mieć na uwadze, że samym lakierem nie osiągniemy naprawdę dobrych efektów. Te są możliwe jedynie przy użyciu pomocniczych produktów, jak np. pyłki do paznokci. Z ich pomocą paznokcie będą prezentować się dokładnie tak, jak chciałyśmy. Efekty, jakie możemy osiągnąć dzięki pyłkom do paznokci to między innymi dowolnie wybrany wzór, metaliczny połysk czy lustrzane odbicie. Poza pyłkami, producenci oferują także ozdoby do paznokci w formie naklejek pozwalające na osiągnięcie efektu hologramu.

Kto wytwarza ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz pozostałe kosmetyki umożliwiające nadanie im spektakularnego wyglądu można znaleźć w ofercie wielu marek, które nierzadko są wyspecjalizowane w ich produkcji. Najpopularniejsi producenci akcesoriów, kosmetyków i ozdób do paznokci to m.in. ChiodoPro, Inglot, ABA Group, Victoria Vynn, Maestro, Lit Cosmetics, Neonail oraz Paese.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]

You May Also Like