Kompatybilne kapsułki A Modo Mio i ich rodzaje

14 października 2021

Chcesz kupić kapsułki Lavazza A Modo Mio? Sprawdź https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/.

Marek wytwarzających kawę jest nieprzebrana ilość, jednak Lavazza nieprzerwanie znajduje się na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Mało osób wie, iż historia marki Lavazza miała swój początek w końcu XIX wieku w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20$ nabył mały obiekt handlowy, w którym prażono ziarna kawy oraz produkowano ich oryginalne mieszanki. Podbiły one błyskawicznie serca mieszkańców miasta. Sto lat później firma Lavazza wciąż oczarowuje aromatem swoich mieszanek, wyznaczając normy także w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio

Ekspresy do kawy w kapsułkach z linii Lavazza A Modo Mio są aktualnie jednymi z najbardziej rozchwytywanych. Wykorzystywane są one zarówno w naszych mieszkaniach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą zaparzenie pachnącej, smacznej kawy trwa zaledwie moment. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się tylko do kompozycji smaków sprzedawanych przez tę markę. W tej chwili w sklepach znaleźć można niemało odpowiedników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Nieraz są one nieco tańsze, ale nadal wyróżniają się wysoką jakością.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – kompozycje arabiki i robusty

Najwięcej zamienników kapsułek A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, firmy która także wywodzi się z Włoch i zajmuje się wytwarzaniem kaw w kapsułkach do wielu popularnych urządzeń tego typu. Wytwarza ona zarówno kawy będące niesamowitą kompozycją arabiki (Venezia), jej połączeniem z robustą (Avarizia Delicato czy Padova Cremoso), jak również napoje o smaku kawy z mlekiem (Cortado Macchiato), organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio) i czekolady (Mokaccino).

Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

You May Also Like