Komfortowy przewóz dużego bagażu – boxy dachowe

17 grudnia 2021

Jeśli chcesz kupić box samochodowy, koniecznie wejdź na ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16.

Bagażniki dachowe to wygodna metoda umożliwiająca przewóz dużej ilości bagaży, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz innych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz auta. W sprzedaży jest dostępnych wiele rodzajów bagażników dachowych – uchwyty rowerowe i narciarskie, modele bazowe na relingach, boxy dachowe, jak również belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej jakości produkty wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, rdzę czy zniszczenia. Niezwykle popularne są również boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza podczas podróży. Naturalnie, rodzaj bagażnika musi być dobrany do modelu samochodu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – centralny zamek i pasy transportowe

Współczesne bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i specjalne paski transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają dużą pojemność, a ich użytkowanie jest niebywale komfortowe. Wybrane boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest nieskomplikowane i nie wymaga wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien z nich korzystać?

Przewożenie sprzętu na dachu samochodu to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzysta duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe nabywają najczęściej osoby lubiące aktywnie spędzać urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się też na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe akcesoria sportowe, których ze względu na wymiary nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]

You May Also Like