Gdzie kupić profesjonalne skanery 3D dla małych i dużych firm?

12 listopada 2019

Zamów profesjonalny skaner 3D na http://tinyurl.com/rj8pf5j

Asortyment CadXpert zawiera profesjonalne skanery 3D. W sklepie dostępne są urządzenia od poniższych producentów:
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla techników protetyków,
– Shining 3D – skanery FreeScan i EinScan,
– RS SCAN – profesjonalne, ortopedyczne skanery 3D.

Shining 3D – skanery od innowacyjnego producenta

Firma Shining 3D już od ponad 15-stu lat (tj. od 2004 r.) produkuje wysokiej klasy sprzęt do druku przestrzennego (skanery 3D, ale również drukarki 3D, oprogramowanie oraz usługi projektowania i produkcji). Shining 3D wyróżnia się nowatorskim podejściem, jest także autorem wielu patentów – do 2015 r. złożyli ich łącznie kilkaset ( między innymi na wzory i oprogramowanie). Skanery 3D tego producenta mają rozległe zastosowanie w edukacji, motoryzacji, odlewnictwie i wielu innych sektorach przemysłu. Sprzęt Shining 3D dąży do podniesienia jakości, podwyższenia wydajności oraz zredukowania kosztów produkcji.

Skanery 3D Degree of Freedom – 3 linie urządzeń

Skanery 3D firmy Degree of Freedom dzielą się na 3 kolekcje:
– Edge – to linia produktów, które charakteryzują się dokładnością i szybkością. Dzięki aż 6 dostępnych trybów skanowania można jeszcze staranniej dostosować potencjału urządzenia do zapotrzebowań użytkownika. Skanery 3D należące do tej kolekcji są funkcjonalne, proste w obsłudze i zapewniają dużą dokładność skanów. Umożliwiają skan również elementów o trudnym dostępie (jak np. wycisku dentystycznego), dlatego są używane w implantologii oraz protetyce.
– Freedom – kolekcja ta jest najdokładniej działająca i najszybsza. Dzięki zastosowaniu technologii Stable Scan Stage (SSS) wykorzystującej mobilną jednostkę optyczną, skan jest niesłychanie dokładny. Szybka praca, komfortowa i prosta obsługa, stabilny pomiar danych to kolejne zalety skanerów 3D z kolekcji Freedom.
– Swing – urządzenia z tej kolekcji wyróżniają się dwiema kamerami, kształtem (przypominają literę L), nieskomplikowaną obsługą oraz dużą wydajnością i szybkością pomiarów. Sklep CadXpert posiada w ofercie również skanery 3D HD – wykorzystane w nich aparaty o dużej rozdzielczości umożliwiają efekt w jakości HD.

Skaner 3D Tiger firmy RS SCAN dla ortopedów oraz producentów obuwia

Ostatnia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to ortopedyczny skaner 3D Tiger – asortyment marki RS Scan. Czym wyróżnia się ten sprzęt? Nadzwyczajną prędkością pracy – proces skanowania trwa nie dłużej niż 15 sekund. Użycie aż dziewięciu kamer: jednej monochromatycznej i ośmiu w kolorze zapewnia znakomite odzwierciedlenie przedmiotów oraz precyzję. Skaner 3D Tiger jest stworzony głównie do producentów obuwia, ortopedów oraz rehabilitantów. Jego dokładność w działaniu jest stosowana do skanowania butów, wkładek i stóp.

Skanery 3D nie są obecnie wielkim kosztem

Druk 3D i skan 3D nieprzerwanie się rozwijają, za rozwojem idzie zaś zastosowanie coraz to bardziej innowacyjnych technologii oraz półproduktów. To sprawia, iż skanery 3D i ich cena sukcesywnie spadają. Dawniej były to urządzenia, które posiadały tylko największe korporacje, w dzisiejszych czasach dobrej jakości skaner 3D to wydatek, na który może sobie pozwolić nawet drobne przedsiębiorstwo. sklepie CadXpert najprostsze modele skanerów 3D są już od 7000 złotych (przykładowo model Shining3D Einscan SE). To niedużych gabarytów urządzenie, ważące 2.5 kg, łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, pracuje szybko, precyzyjnie i odwzorowuje wszelkie detale.

Skanery 3D – sklep stacjonarny czy e-sklep?

Czy lepiej kupić specjalistyczny skaner 3D w sklepie online czy stacjonarnym? Za zakupami w e-sklepie przemawia nielimitowany czas, by dogłębnie przemyśleć wybór urządzenia dostosowanego do naszych potrzeb, a także opcja zrobienia ich o dowolnej porze dnia i nocy. Atuty zakupów w sklepie stacjonarnym? Możliwość zobaczenia skanera na żywo oraz konsultacje ze rzeczoznawcami. Ale da się łączyć jedno z drugim – można wybrać przez internet wstępnie jakiś model, a następnie umówić się (mailem, przy pomocy formularza kontaktowego czy , telefonicznie) na konsultacje w showroomie CadXpert, który działa w Krakowie. Skaner 3D bądź inny sprzęt do druku przestrzennego to poważna inwestycja, z tej przyczyny warto podjąć decyzję o jego kupnie w oparciu o merytoryczne wsparcie doradców CadXpert. Po zakupie CadXpert zapewnia kompleksową obsługę posprzedażową, szkolenie użytkowników z posługiwania się urządzeniem i serwis.

CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

You May Also Like