Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

25 lutego 2020

Samochody Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się też Renault Clio – w omawianym okresie kupiono blisko 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – które często się psują?

Nabyłeś wyśniony auto i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach online. Można w nich zaopatrzyć się w elementy układu chłodzenia, nadwozia, podwozia i silnika, jak i wiele pozostałych. Z opinii klientów wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego elementu uskarżają się posiadacze Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

You May Also Like