Gdzie i dlaczego należy stosować maty przemysłowe?

3 sierpnia 2019

Zamów wycieraczki przemysłowe na verdeavis.pl

Maty podłogowe mają mnóstwo zastosowań i są wykorzystywane w przemyśle, służbie zdrowia, gastronomii i pozostałych sektorach rynku. Interesują Cię funkcjonalne i ergonomiczne wycieraczki przemysłowe? Dowiedz się, jak się je stosuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – zastosowanie?

Maty dezynfekcyjne użytkowane są w wielu branżach – w warsztatach samochodowych, przy stanowiskach obróbki metali, w myjniach, na stacjach benzynowych, kuchniach, w szpitalach specjalistycznych, lokalach gastronomicznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, stanowiskach obróbki żywności, narzędziowniach, przy hodowli trzody chlewnej, a więc wszędzie tam, gdzie konieczne jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne uniemożliwiają rozprzestrzenianie się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – bakterii, grzybów i wirusów, a także redukują zagrożenie przenoszenia się opiłków czy pyłu. Na rynku dostępne są też maty olejochłonne, które wspaniale sprawdzają się w fabrykach i innych obiektach, gdzie możliwe jest ryzyko przenoszenia się smarów na butach. Maty te absorbują bowiem substancje oleiste.

Maty przemysłowe – podnieś ergonomię pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe posiadają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki czemu poprawia się komfort i bezpieczeństwo pracowników oraz pozostałych osób przebywających wewnątrz obiektów. Niektóre maty przemysłowe są powleczone powłoką wzbogaconą korundem, co pozytywnie wpływa na ich antypoślizgowe właściwości. Dodatkowo profile najazdowe mat przemysłowych chronią przed przypadkowym potknięciem się.

Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

You May Also Like