Derki dla koni – komfortowe okrycie ochronne

18 stycznia 2020

Dowiedz się więcej o derce dla konia

Derka specjalne nakrycie dla konia, które służy do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, jak również ochrony przed owadami lub kurzem. Jakie modele derek można dziś zamówić w sklepach online jeździeckich? Czym się charakteryzują?

Derka dla konia – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego tułów, zad, a w niektórych przypadkach także szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, osuszające, polarowe, padokowe, a także stajenne. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często korzysta się również z derek wykonanych z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe chronią zwierzę przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, zapewniające koniom swobodę poruszania się.

Końska derka – akcesoria dodatkowe

Odpowiednia derka to nie wszystko – ważne są także specjalistyczne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie w miejscu, a także zapewniają zwierzęciu dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl oferuje między innymi regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wskazany adres gwarantuje maksymalną wygodę zakupów.

Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

You May Also Like