Dach na lata – użyj wytrzymałych paneli dachowych na rąbek

27 września 2023

Zamów blachę na rąbek.

Blachy na rąbek to coraz częściej wykorzystywany rodzaj pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle pozostałych materiałów wykończeniowych? Czy opłaca się je kupić? Przedstawiamy panele dachowe na rąbek stojący oraz możliwości ich użycia.

Panele dachowe na rąbek – do wielu stylów architektonicznych

Blachy na rąbek perfekcyjnie łączą ergonomiczność z walorami estetycznymi, toteż zdobywają coraz szersze grono entuzjastów. Trwała oraz bardzo dobrze wyglądająca blacha na rąbek może być stosowana zarówno w przypadku nieruchomości, w których konieczna jest zmiana pokrycia dachowego, jak i nowych budowlach. Ten materiał budowlany może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, ale też na dachach o zawiłej więźbie. Blachy na rąbek stojący są transportowane na teren budowy w formie niedużych arkuszy. Można je ułożyć szybko oraz bez niespodziewanych komplikacji. Takie pokrycie dachowe jest odporne na korozję, trwałe oraz doskonale współgra z wieloma stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem minimalistycznym czy dworkowym).

Blachy na rąbek stojący – obniż wydatki związane z budową

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe rozwiązania pod względem odporności i wykorzystanej technologii. Panele dachowe są produkowane z grubej blachy pokrytej specjalną warstwą, która gwarantuje protekcję przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. promieniowanie słoneczne bądź śnieg i deszcz. Blacha na rąbek jest sprzedawana w kilku wariantach, co pozwala na dobranie jej do wymyślnej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe pomagają również zredukować wydatki związane z budową – wyraźnie zmniejszają ilość ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Decydując się na wykorzystanie paneli dachowych na rąbek, warto kupić ten materiał wprost w sklepach firmowych.

REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

You May Also Like