Czy można kupić kompatybilne kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo?

22 września 2020

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o Cafissimo kapsułki, uzyskasz na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-tchibo-cafissimo/

Metoda zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana czterdzieści lat temu i powoli pozyskiwała sobie nowych miłośników. Ten praktyczny system pozwala na zaparzenie kawy wysokiej jakości w bardzo prosty sposób – trzeba dolać wodę do pojemnika w urządzeniu, umieścić kapsułkę z kawą we wskazanym zasobniku i już po minucie można cieszyć się aromatycznym napojem.

Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Znamy parę systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo jest jednym z najbardziej znanych na świecie. Kapsułki Tchibo Cafissimo posiadają inny kształt niż pozostałe, co przez wiele lat wymuszało na klientach zaopatrywanie się w kawę od jednego producenta. Kwestia ta dotyczyła wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnich latach oferowanych jest w sklepach – także w Polsce – wiele ich zamienników. Włoska firma Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym też zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo producent ten posiada linię kaw single origin, zwanych również kawą speciality. Taka kawa cechuje się tym, iż wywodzi się z jednego zbioru, gatunku i uprawy. Smak takiej kawy jest unikalny, gdyż stworzyło go sporo przeróżnych czynników, przykładowo warunki atmosferycznepanujące w roku zbiorów. Mieszanie kaw single origin z mlekiem lub dodatkami aromatyzującymi zagłusza ich niepowtarzalny nuty smak. W sprzedaży kupimy zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Nikaragui i Kolumbii (arabika), a także Angoli (robusta). W tych kawach wyraźnie odczuwalne są naturalne aromaty kwiatowe, czekoladowe oraz kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – wysokiej jakości każdego poranka

Ekspresy do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w biurach lub hostelach, jak i w domu. Cena kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wysoka i zazwyczaj mieści się w granicy 1,20-1,50 zł. Nietrudno zauważyć, iż taka kawa jest kilkukrotnie tańsza niż identyczny napój serwowany w kafejkach w galerii bądź w bufetach w biurze. Nowoczesny design i rozsądne ceny urządzeń na kapsułki sprawiają, iż z roku na rok częściej znajdują one miejsce w naszych mieszkaniach. Za ich sprawą będziemy mogli radować się filiżanką takiej kawy każdego dnia, a jednocześnie zaserwujemy koleżankom wysokiej jakości napój w czasie okazjonalnych spotkań, nie obawiając się o gigantyczne koszty. Jeżeli chcemy kupić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy zawsze czy będą nadawać się do naszego sprzętu.

Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

You May Also Like