Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

14 marca 2019

Dowiedz się, gdzie zamówić czapraki

Czapraki to specjalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk w czasie jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz wysokiej jakości czapraki.

Czapraki dla koni – konstrukcja i stosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które zapewniają zwierzęciu komfort, a jednocześnie osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu stosownych materiałów doskonale wchłaniają wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeśli potrzebujesz kupić wysokiej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, uszyte z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym bądź posiadające siateczkę chłonącą pot koni. Dobrze zaplanowana konstrukcja zapewnia wysoką wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, aby całkowicie dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a także poprawiały wygodę jazdy. Część modeli posiada dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale też wyróżniają się wizualnie. Artykuły te można kupić w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online z pewnością odnajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

You May Also Like