Chemia przemysłowa – impregnaty i środki czystości

14 grudnia 2019

By utrzymać czystość – tak w domu, jak i w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej – niezbędne są stosowne środki oraz sprzęty. O ile do prostych prac porządkowych zwykle wystarczające okazują się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to mnóstwo prac będzie wymagało zastosowania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pozwalają uporać się nawet z trudnymi zabrudzeniami, gwarantując łatwe sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i dystrybutorzy chemii profesjonalnej?

Profesjonalne środki czystości – dla kogo?

Asortyment profesjonalnych środków czyszczące skierowany jest zarówno do firm (zwłaszcza ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie przedsiębiorstw produkujących i sprzedających chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy zabrudzenia z różnych powierzchni – również tych porowatych i z tegoż powodu ciężkich do dokładnego wyczyszczenia. Są pośród nich środki sporządzone z myślą o pozbywaniu się rzadkich zabrudzeń, między innymi graffiti, kamienia kotłowego, wykwitów pleśni czy też tłustych osadów.

Chemia gospodarcza – profesjonalna konserwacja powłok

Profesjonalne środki czystości pozwalają też na konserwację oraz ochronę powierzchni w znacznym stopniu wystawionych na szkodliwe oddziaływanie różnorodnych czynników i wandalizm. Znajdziemy między nimi impregnaty do elementów wykonanych z drewna, specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe, preparaty chroniące przed graffiti, jak również środki do zabezpieczenia metali przed korozją. Warto nadmienić, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnych powierzchni (między innymi linoleum bądź betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed zabrudzeniami, ale też nadają im piękny wygląd.

Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

You May Also Like