Chcesz wykonać drzwi drewniane na wymiar? Zamów je u producenta

23 marca 2023

Zamów drzwi drewniane.

Oknostol to przedsiębiorstwo, które może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu wszelkiego typu elementów okien i drzwi drewnianych. Lata obecności na rynku spowodowały, że jego fachowcy gwarantują odbiorcom wysoką jakość usług oraz sporządzanych produktów. Okna firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich wysoka ergonomia, ale również ich niezawodność, uzyskane za sprawą wykorzystania w trakcie ich produkcji innowacyjnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdują się także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy planowaniu, produkcji i składaniu elementów stolarki otworowej pracownikom przedsiębiorstwa przyświeca troska o osiągnięcie kilku wartości: pełnego komfortu eksploatacji produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, wysokiej jakości, jak również zadowolenia konsumenta.

Czym cechują się produkty małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych wyróżnia się wysoką troską o jakość swoich produktów. Proponowane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to bardzo dobry wybór dla wymagających konsumentów, którzy poszukują wytrzymałych i nieprzeciętnie funkcjonalnych produktów. Gwarantują one lokatorom wysoką wygodę – efektywnie tłumią zewnętrzne hałasy oraz tworzą bardzo dobrą izolację cieplną, co jest ważne nie tylko zimą, ale również podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj dużą wagę przykłada także do kwestii bezpieczeństwa swoich produktów, w związku z tym wyposaża się je w zabezpieczenia antywłamaniowe. Wszystko uzupełnia ich niestereotypowe, eleganckie wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol produkowane są wyłącznie z materiałów wysokiej jakości, więc zachowują przez długi okres zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Co gwarantuje producent drzwi drewnianych?

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne producent z Małopolski pozostawia w tyle konkurencję też w obszarze obsługi klientów. Wszyscy korzystający z usług Oknostol mogą liczyć na bezpłatne doradztwo przy wyborze właściwego modelu drzwi, a także pomiar na miejscu, dzięki któremu zamontowanie drzwi odbędzie się bez przykrych niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast sposobność zlecenia wykonania drzwi drewnianych na wymiar według ich spersonalizowany projektu, bezbłędnie dopasowanych do ściśle sprecyzowanych wyobrażeń. Tyczy się to nie tylko formatu drzwi, ale także sposobu wykończenia ościeżnicy i skrzydła.

OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

You May Also Like