Balon na wino – ozdoba przyjęcia

2 lutego 2019

Balon do wina to doskonały upominek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do składowania napojów własnej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Balon na wino – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nieprzeciętny prezent dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji urodzin, imienin, rocznicy ślubu, jubileuszu lub obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to również znakomita ozdoba stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy szczegół baniak na wino znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć gości własnoręcznie wykonanym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki baniakom na wino bez trudu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. 5-litrowe gąsiory do wina wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

You May Also Like