Wizytówka firmy w Mapach Google najlepiej z wirtualnym spacerem

24 lipca 2019

Potrzebujesz dowiedzieć się, kto sporządza wirtualny spacer w Google Moja Firma? Koniecznie skieruj się na www.fotografsv.pl/promocja-firmy-w-mapach-google/

Promocja firmy w Mapach Google to obecnie jeden z głównych punktów reklamy marki w sieci. Z jej pomocą jesteśmy widoczni dla internautów wyszukujących w danej lokalizacji określoną usługę i możemy w ten sposób zdobyć nowych klientów. Istnieje doskonała metoda, by wśród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszym mieście wyróżnić się na Mapach Google i prześcignąć konkurentów. Ale czym jest wirtualny spacer? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google staje się bardziej skuteczna? Dlaczego warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi przedstawiamy w niniejszym artykule.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danym mieście. Od teraz będziemy oznakowani na mapie Google symbolem pinezki i widoczni dla użytkowników poszukujących konkretnych usług, marek czy firm. Niemniej jednak sama widoczność w tym miejscu może być niewystarczająca, by wyprzedzić konkurencję i przyciągnąć do siebie klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google była efektywna, warto zrealizować kilka kolejnych działań, które pozwolą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należy do nich uzupełnienie w wizytówce Google stosownego opisu firmy, adresu strony internetowej firmy, umieszczenie estetycznych zdjęć oraz wszystkich aktualnych informacji. Jest też inna bardzo dobra metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się z tłumu wielu marek, bowiem nadal niewiele firm ją wykorzystuje. To wirtualny spacer po firmie, który można umieścić obok tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro bądź nieruchomość. Za pomocą wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i przyjrzeć się pomieszczeniom. Taki spacer możemy też odbywać na różnych urządzeniach np. mobilnych czy też w okularach VR. Daje to każdemu klientowi możliwość wygodnego i szybkiego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przyciąga wielu użytkowników. Wciąż jednak niedużo firm decyduje się na jej wykorzystanie, pomimo tego, iż wirtualny spacer 3D ma dużo atutów i jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Zaleca się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, gdyż sama wyszukiwarka faworyzuje wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości czy wirtualne spacery. Także klienci mający możliwość obejrzenia naszego sklepu, hotelu czy punktu usługowego, dużo łatwiej dadzą się przekonać do skorzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na opracowanie takiego spaceru będą procentowały przez wiele lat bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

You May Also Like