Wirtualny spacer i wnętrza 3D – podnieś widoczność firmy w Mapach Google

12 września 2022

Wirtualny spacer. Rzetelną pomoc specjalisty w tym zakresie otrzymasz na https://www.fotografsv.pl/model-wnetrza-3d/.

Wnętrza 3D to idealny sposób na przedstawienie potencjalnym klientom naszej powierzchni usługowej, nieruchomości czy biura, z których zamierzają korzystać. Dla wielu klientów okazja do obejrzenia takiego wnętrza przed skorzystaniem z konkretnej oferty jest niesłychanie ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć pomyślną dla nas decyzję. Ale czym są wirtualne spacery oraz wnętrza 3D? Jak można użyć taką wizualizację do reklamy i czy warto to robić? Odpowiedź na te pytania prezentujemy w dalszej części artykułu.

Jak działa wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to wykonany na podstawie sporej ilości zdjęć model 3D naszej nieruchomości, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W tego typu modelu widoczny jest plan wszystkich wnętrz, a my mamy możliwość go przybliżać, przesuwać i zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model udostępnia się klientom w wersji interaktywnej, dzięki temu mają oni dostęp do kompletnej bryły obiektu oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od wykonania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy również zamówić wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, że oprócz oglądania wyłącznie modelu 3D pomieszczeń, np. siedziby firmy czy hostelu, jesteśmy w stanie przenieść się pojedynczym kliknięciem do wybranego lokalu, a potem zabrać się za jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer 3D daje możliwość również przemieszczać się do kolejnych wnętrz zupełnie jak w rzeczywistym życiu.

Jak mogę wykorzystać wnętrza 3D?

Z wykorzystaniem modeli 3D z wirtualnym spacerem zdołamy dokładnie pokazać klientom konkretny budynek i jego pomieszczenia. Tę metodę promocji można użyć do zaprezentowania baru, hotelu bądź pracowni, a także w prosty sposób pokazać dużemu kręgowi odbiorców wygląd naszej firmy “od środka”. Wnętrza 3D możemy także wykorzystać, w trakcie sprzedaży domu, żeby przyszli nabywcy mieli możliwość dokładnie przyjrzeć się nieruchomości.

Jest wiele powodów, dla których powinno się wykonywać modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Główny z nich to sposobność opublikowania ich w Mapach Google, na naszej stronie firmowej lub udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D daje również doskonałą możliwość zachęcenia klienta, żeby wybrał nasze usługi . Osoby, które poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo obdarzą je o wiele większym zaufaniem i zaczną postrzegać jako kompetentną markę. Jest to także świetna metoda na wyróżnienie się na tle konkurujących z nami podmiotów, ponieważ obecnie – mimo powszechnego dostępu do tej technologii – nie wszystkie firmy ją wykorzystują. Model wnętrza 3D można zdobyć szybko — trzeba po prostu zamówić jego wykonanie u wykwalifikowanego fotografa.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

You May Also Like