Pozycjonowanie www w Krakowie – jak dotrzeć do klientów?

15 września 2022

Pragniesz poznać więcej informacji o pozycjonowaniu stron Kraków? Zajrzyj na https://seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Ogólna dostępność internetu oraz komfort użycia go w celu znalezienia potrzebnych produktów i usług przyczyniła się do tego, że każda marka pragnie aktualnie wybić się w sieci. Naturalnie, samo uruchomienie strony firmowej nie znaczy, iż nowi klienci nas znajdą – kluczowa jest przecież widoczność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Dużo mniejszych firm, które działają wyłącznie w określonym województwie bądź nawet w jednej miejscowości, np. w Katowicach lub w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – daj się zauważyć w swoim mieście

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert sklepów czy też usług korzystają na ogół z fraz lokalnych, czyli obejmujących nazwę konkretnej miejscowości, np. “sklep z odzieżą XXL kraków”, “hydraulik kraków” czy “restauracja włoska kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych przedsiębiorstw na pokazanie swojej oferty potencjalnym klientom, przebywającym w konkretnej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla biznesów lokalnych nie odbiega daleko od tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się w rzeczywistości tym, iż strategia SEO zorientowana jest na wzrost widoczności głównie fraz lokalnych, np. poprzez wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF czy pozyskiwanie linków z tzw. NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze optymalizacji, pozycjonowania oraz tworzenia stron www od prawie 15 lat. Przez ten czas do głębi rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron i w ten sposób pozyskać nowych klientów. Oferujemy wszechstronne strategie SEO, łączące w sobie rozbudowę contentu, pozyskiwanie linków, jak również optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a klient może sprawdzać na bieżąco efekty pozycjonowania dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

You May Also Like